O nas

Nasza firma jest wiodącym polskim producentem urządzeń do oczyszczania wody, regulowania jej przepływu oraz magazynowania..

Dropeco spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa powstała z połączenia APW Technologie - firmy zajmującej się technologiami oczyszczania scieków oraz Dropeco mającej duże doświadczenie w zakresie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska. W ten sposób powstał zespół profesjonalistów z ponad 10 letnim doświadczeniem z zakresu oczyszczania ścieków.

Kładąc nacisk na jakość naszych produktów przywiązujemy dużą wagę do najwyższej klasy materiałów oraz staranności wykonania. Wszystkie nasze urządzenia wykonane w zbiornikach z PEHD mogą być stosowane zarówno jako wolnostojące jak i do zabudowy podziemnej. Po zastosowaniu płyty odciążającej i włazu żeliwnego możliwy jest montaż w terenie obciążonym ruchem kołowym. Każde z tych urządzeń może być wykonane w innych wymiarach oraz dla innych parametrów przepływów i pojemności, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Swoim działaniem obejmujemy również działalność z zakresu spawania wszelkich urządzeń i konstrukcji z polietylenu.

 

Ekoivent jest marką firmy:
DROPECO WEGNER JÓZEFOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP 9512420342
KRS 0000640452

Siedziba główna:

ul. Branickiego 16/133
02-972 Warszawa
Email: biuro@ekoivent.pl
Tel.: +48 519 145 341

Zakład produkcyjny:

Olbrachcice 13c
67-400 Wschowa

Copyright 2023 Ekoivent